Seda Sayan’a şok… Programa evlenmek için katılan gençle ilgili şaşırtan gerçek: “Gerçek annesi değil”

Sabahın Sultanı Seda Sayan programına geçtiğimiz dönemlerde katılan bir çift evlenmek istediğini ve ailelerinin izin vermediğini söylemiş, Seda Sayan’dan yardım istemişti. Aileler arasında uzlaşmayı sağlamaya çalışan Seda Sayan başarılı olamamış, ancak Murat ve Havvanur çifti her şeye rağmen evlenmiş ve çocukları olmuştu.

Uzun zamandır süren ‘ev bulma’ sorununu konuşmak üzere programa yeniden gelen çift hiç beklemediği bir şeyle karşılaştı. Murat isimli o gencin, programda kendisine destek olan anne ve babası de programa katıldı.

“ÖZ ÇOCUĞU OLMADIĞI HALDE…”

Babası Kemal Bey ve annesi Nuriye Hanım, hiç kimsenin beklemediği bir açıklama yaparak herkesi şok etti.

Programa katılan bir aile dostu “Ben bu aileyi takdir ediyorum. Nuriye Hanım’ın öz çocuğu olmadığı halde peşlerinden gelip sahip çıktı.” açıklamasında bulundu.

Seda Sayan şok içinde “Kim? Gerçekten mi?” diye sorarken stüdyodaki izleyiciler şaşkınlığını gizleyemedi.

SEDA SAYAN BENZERLİĞE DİKKAT ÇEKTİ

Kendi hakkındaki gerçeği ilk kez ciddi bir açıklamayla duyan Murat ise “Benim… Öz annem değil… Şaka mı yapıyorsunuz?” diye sordu. Seda Sayan ise “Fotokopi değilsiniz ya. Doğru mu anladım? Nuriye Hanım’ın oğlu mu değil Murat? ‘Kemal Bey’in değil’ desen anlayacağım.” yanıtını verdi.

Murat ise “Yeni öğrendim. Ama şu da var. Benim kız kardeşim Ayşe, 5. ayın 5’i, 1995 doğumlu. Ben 6. ayın eşi 1995. Aramızda bir ay var. ‘Acaba mı’ dedim. Ben de inanmadım.” Seda Sayan “Hüviyetler bazen öyle çıkartılabilir. Ben de öyle düşünürüm.” şeklinde cevapladı.

“ANNESİ DOĞUMDA ÖLDÜ”

Babası Kemal Bey ise “Murat benim öz oğlum. Nuriye Hanım’ın öz oğlu değil. Murat’ın annesi doğumda öldü ve Nuriye Hanım büyüttü. Biz bunu açıklamak istemiyorduk. Birkaç kere sosyal medyada söyledim. Kimse inanmadı. Ama bu kadın öz oğlu gibi hiç ayrım etmedi ve öz oğlu gibi arkasında.” şeklinde konuştu.

Seda Sayan ise Murat’ın eşi Havvanur’a “Dedin ki ‘Canlı yayında söylüyorlardı ama inanamadım’ diye. Ne diyorlardı?” sorusunu yöneltti. Havvanur ise şaka yapıldığını zannettiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x